Žaidimai MAXI

Jenga MAXI – žaidimas visiems: vaikams jis padės vystyti mąstymą ir smulkiąją rankų motoriką, o suaugusiems – linksmai leisti laiką! Šis žaidimas tiks žaisti ir vienam, ir kompanijai.

Naudojimas: Pastatykite bokštą. 18 eilių po 3 kaladėles. Žaidimo metu paeiliui išimate blokelius iš bokšto ir padedate bokšto viršuje, taip statydami naujus bokšto aukštus. Kaladėlių nuo pirmų 3 viršutinių eilių imti negalima. Svarbiausia, kad negriūtų bokštas! Paskutinis žaidėjas, po kurio griūva bokštas, pralaimi.

Jenga MAXI

Jenga MAXI

10 – 15 eur

Jenga MAXI (su kauliuku) – prabangių spalvų Jenga žaidimas.

Naudojimas: Pastatykite bokštą. 18 eilių po 3 kaladėles. Skirtumas nuo paprastojo Jenga MAXI žaidimo, užduotis atlikti apsunkina kauliukas. Žaidimo metu paeiliui išimate blokelius iš bokšto ir padedate bokšto viršuje, taip statydami naujus bokšto aukštus. Svarbiausia, kad negriūtų bokštas! Paskutinis žaidėjas, po kurio griūva bokštas, pralaimi. 

Paįvairinimui žaidimo – turime kauliuką. Meskite kauliuką ir žiūrėkite kokios spalvos sienelė atsivertė. Iš bokšto traukite būtent jos spalvos kaladėlę.

dyk koks lankstus esi!

Jenga MAXI (su kauliuku)

Jenga MAXI (su kauliuku)

10 – 15 eur

Limbo parodyk koks lankstus esi!

Naudojimas: Lįskite pro pagaliuką nepaliesdami jo. Palietęs pagaliuką dalyvis iškrenta iš žaidimo. Taip perkėlinėkite pagaliuką vis žemiau. Taigi, parodyk koks lankstus esi!

Limbo MAXI

Limbo MAXI

10  eur

Momentinis fotoaparatas FUJIFILM Instax mini 70 – pasiruošęs Jums pagelbėti ir įamžinti įsimintiniausias akimirkas!

Naudojimas: Įdėkite momentines nuotraukas į fotoaparatą (tinka Instax Mini fotolapeliai). Nuomos kaina – simbolinė! 10 eur visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis).

Limbo MAXI

Limbo MAXI

10  eur